29 апреля 2024 286

Як відсканувати документи за допомогою Iphone?

В епоху цифрових технологій, смартфони стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя, а особливо це стосується таких потужних пристроїв, як iPhone. За допомогою вбудованих додатків, таких як “Нотатки”, ми можемо здійснювати багато різноманітних дій.

Одним із таких корисних функціоналів є можливість швидкого та зручного сканування документів прямо зі свого iPhone. У цій статті ми детально розглянемо процес сканування документів за допомогою додатка “Нотатки” та як вам може допомогти надійний сервісний центр AppleLab у разі потреби в ремонті вашого iPhone.
іконка айфон

Крок 1: Відкрийте додаток “Нотатки” та створіть нову нотатку

Першим кроком до успішного сканування документа є відкриття додатка “Нотатки” на вашому iPhone. Якщо ви ще не маєте його на своєму пристрої, його можна завантажити безкоштовно з App Store. Після запуску додатка “Нотатки” створіть нову нотатку, натиснувши на значок “+” у верхньому правому куті екрану.

Крок 2: Виберіть опцію “Сканувати документи”

Після створення нової нотатки, натисніть на іконку камери, яка знаходиться під полем для тексту. Відкриється меню з різними опціями, оберіть “Сканувати документи”. Ця функція доступна на пристроях з операційною системою iOS 11 та вище.
Як відсканувати документи за допомогою Iphone?

Крок 3: Позиціонуйте документ та здійсніть сканування

Тепер тримайте ваш iPhone над документом, який ви бажаєте зісканувати. Додаток “Нотатки” автоматично розпізнає контур документа та позначить його. Натисніть на кнопку спуску затвора для сканування. Якщо потрібно, ви можете змінити рамки, щоб упевнитися, що документ вліз у кадр. Після цього, додаток “Нотатки” здійснить автоматичне фотографування документа.

Крок 4: Редагуйте та збережіть сканований документ

Після сканування, вам буде запропоновано редагувати документ. Ви можете обрізати зайві частини, налаштувати контрастність та яскравість для отримання найкращих результатів. Після редагування натисніть “Готово”.

Ваш сканований документ збережено у форматі PDF у вашій нотатці. Ви можете здійснити різні дії з ним, такі як надіслання електронною поштою, збереження у хмарному сховищі або навіть надрукувати його.
фото на айфон

За допомогою додатка “Нотатки” та вашого iPhone, ви можете легко та швидко сканувати різні документи, зберігати їх у цифровому форматі та здійснювати редагування. Це дозволяє зручно використовувати ваш iPhone як кишеньковий сканер, що великою мірою спрощує ваше повсякденне життя.

Якщо у вас виникли проблеми з iPhone або вам необхідний ремонт, нехай цим питанням займеться професійний сервісний центр AppleLab. Вони гарантують якість та надійність своїх послуг, тому ви можете бути впевнені у бездоганній роботі вашого пристрою після ремонту.

Інтегруючи додаток “Нотатки”, ви отримуєте надійні та зручні рішення для своїх потреб у роботі з iPhone. Тож використовуйте всі можливості свого iPhone максимально ефективно!