7 мая 2024 195

Страховка для виїзду за кордон: чому так важлива та які ризики покриває

Туристичне страхування нині є надзвичайно популярним і обов’язковим елементом для тих, хто подорожує за кордон. У цій статті ми докладніше розглянемо, чому поліс є настільки важливим, які ризики покриває, і які переваги надає.

Страховка для виїзду за кордон — це необхідний документ для виїзду за кордон. Багато країн здійснюють перевірку наявності поліса під час в’їзду на свою територію. Однак іноді туристи вирішують заощадити на цьому, що може мати серйозні наслідки.

Чому варто оформити туристичний поліс

Медичні послуги у Європі можуть суттєво обтяжити фінансовий бюджет. Без правильної страховки людина доведеться витратити значну суму грошей на ліки та стаціонар у разі непередбачуваних обставин.

страхування

Однак, якщо ви маєте туристичну медичну страховку, більшість витрат буде покрито нею. Це означає, що ви можете мандрувати з впевненістю та спокоєм, не турбуючись про несподівані витрати на здоров’я під час подорожі.

Крім того, якщо ви маєте намір подорожувати до країни, де потрібно отримувати візу, туристична медична страховка буде одним з обов’язкових документів, які необхідно мати під час подачі заявки на візу. Відсутність поліса може призвести до відмови в отриманні дозволу на відвідування країни.

Які ризики покриває туристична страховка

До необхідних обов’язкових покриттів в туристичних страховках входять: невідкладна медична допомога, включаючи як амбулаторне, так і стаціонарне лікування, невідкладна стоматологічна допомога, репатріація тіла до країни проживання. Також майже всі поліси страхування покривають витрати на лікування COVID-19.

Однак залежно від ціни страхового поліса, можуть бути доступні додаткові опції:

 1. Компенсація у випадку затримки авіарейсу.
 2. Правова підтримка.
 3. Відшкодування витрат на зв’язок.
 4. Компенсація за втрату багажу.
 5. Відвідування близького родича.
 6. Оплата лікарських препаратів.
 7. Акушерська допомога.
 8. Повернення та відновлення важливих документів.
 9. Можливість дострокового повернення в Україну.

Завжди рекомендується оформлювати туристичне страхування, незалежно від тривалості вашої подорожі, оскільки неприємності можуть виникнути в будь-який момент.

Особливості оформлення страховки та ціни

Вартість страхування для візи може коливатися в залежності від різних чинників, включаючи:

 1. Вік особи. Людям похилого віку рекомендується бути уважнішими під час вибору страхового поліса, оскільки з віком можуть з’явитися хронічні захворювання, які часто потребують медичного втручання.
 2. Тривалість поїздки. Зазвичай, подовження строку страхування на більше днів призводить до збільшення вартості страховки.
 3. Країна, в яку ви подорожуєте. Страховки для поїздок в країни Європейського союзу зазвичай дешевше порівняно з країнами Азії. Найдорожчою вважається страховка для подорожей в США та Канаду.
 4. Обсяг страхового покриття. Вибір пакета послуг може включати різні варіанти страхового покриття. Найнадійнішим вважається повне страхування, яке охоплює практично всі можливі страхові випадки, які можуть статися під час вашої подорожі.

Туристична страховка

Під час вибору програми важливо не обмежуватися лише вартістю, а ретельно розглянути тип страхового покриття, який відповідає вашим потребам. Крім того, підбирайте надійну страхову компанію, яка зможе швидко оплатити всі витрати в разі страхового випадку. Перед купівлею страховки розгляньте різні варіанти та порівняйте, аби підібрати ідеальний варіант  саме для вас.

У разі настання страхового випадку дії визначені у договорі страхування. Вам варто звернутися до страхової компанії, надати інформацію про себе та подію, яка трапилася, і отримати вказівки щодо подальших дій.