2 февраля 2023 25

Які інструменти потрібно придбати та обслуговувати для вашого автомобіля?

Інструменти для ремонту автомобілів можуть бути дорогими, особливо якщо ви купуєте їх відразу. Щоб допомогти вам, ми розглянули, які інструменти вам знадобляться для придбання та обслуговування вашого автомобіля.

Купуючи ці інструменти заздалегідь, ви зможете заощадити гроші в довгостроковій перспективі. Вони також важливі з міркувань безпеки – наявність їх під рукою дозволить легко виправити будь-які проблеми, які виникають з часом.

Автомобільні інструменти

Ось список інструментів для ремонту автомобіля:

  • Набір тріскачок (дозволяє легко закручувати та послаблювати кріплення)
  • Динамометричний ключ (використовується для закручування гайок або болтів)
  • Набір гайкових ключів (включає головки розміром від 1/16″ до 3/8″)
  • Домкрат (забезпечує відрив автомобіля від землі)
  • Залізо для шин (використовується в тісних місцях або занадто маленькі гайкові ключі)

Як правильно зберігати інструменти в гаражі чи домашній майстерні

Щоб переконатися, що у вас є все, важливо скласти письмовий перелік наявних у вас інструментів та їхнього стану.

Коли мова заходить про гаражні та домашні майстерні, розуміння концепції зберігання є ключовим для ефективного зберігання.

Першим кроком є ідентифікація речей, якими ви володієте. Наступним кроком є оцінка їхнього стану та визначення того, чи потрібно їх замінити, чи можна їх виправити.

Зберігання для гаражних майстерень повинно включати такі речі, як стелажі, гачки та полиці. Обладнання для гаражних майстерень можна знайти в таких магазинах, як Harbor Freight Tools, а також в інтернет-магазинах, таких як Amazon.

Зберігання інструментів в гаражі не означає, що з ними потрібно поводитися необережно; однак належна організація гарантує, що вся ваша важка робота не буде втрачена, коли станеться лихо.

Які автомобілі вимагатимуть спеціального ремонту?

Якщо ваш автомобіль потребує ремонту, важливо знати, який тип ремонту йому знадобиться. Це пояснюється тим, що тип ремонту вимагає іншого процесу, а також може знадобитися спеціальні інструменти, яких немає у вашій майстерні.

Як правило, автомобілі, які потребують капітального ремонту, потребують кузовних робіт, які можуть виконати механіки, але вони займають більше часу та коштують дорожче.

Цього можна уникнути, якщо автомобіль просто привезли на дрібний ремонт, який не потребує кузовних робіт.

Щоб дізнатися, куди входить ваш автомобіль у цьому спектрі, найкраще зателефонувати своєму механіку та запитати його чи її, що потрібно зробити з вашим автомобілем. Таку людину, а також усі необхідні прилади можна знайти на цьому сайті: https://altstar.ua